top of page

Geçtiğimiz seanslar sürecinde Betül çok candan ve bir arkadaş gibi yanımda oldu ki, bu da şüphesiz içimdeki her şeyi dökebilmemi sağladı.
Anlattıkları, söyledikleri, bana sorduğu her soru birer kapı araladı. Tüm önerilerini günlük hayatıma kolaylıkla işleyince etkisini gördüm. 
Betül'ü dışarıdan bir etkiden çok kendinizle barışmanıza, kendinize yetebilmenize olanak sağlayan bir arkadaş olarak görebilirsiniz. Arkadaşımın önerisiyle tanıştım ancak aldığım en güzel kararlardan biriydi bu seanslara başlamak.
Kendisine bana kattıklarından dolayı şükran doluyum.

Büşra Yağız ( Öğrenci, 21 )

Öncelikle yapmış olduğumuz seanslardaki enerjin, samimiyetin ve yaklaşımın için çok teşekkür ederim. Önceleri hiçbir fikrim yoktu 'Yaşam Koçu' bana ne katabilir, nelere dokunabilir yaşamımda.. Kendim ile alakalı keşiflere çıkmama, kişisel anlamda gelişimime ve daha geniş çerçeveden olayları görebilmeme imkan sağladığın için çok teşekkür ederim. Sonraki seansları iple çekiyor olacağım.

Merve Denizli ( Kimya Mühendisi, 31 )

Büyük bir ilgi ve dikkatle beni dinleyen, yönetmeden, yargılamadan, eleştirmeden, zorlamadan, pozitif enerjisiyle güç ve 

motivasyon sağlayan canım yaşam koçum Betül Varol iyi ki varsın!

Sibel Erim, ( Pilates Eğitmeni, 41)

Senle konuşmaya başladıktan sonra kendime özgüvenim geldi. Her görüşme bittiğinde kendimi biraz daha rahatlamış hissettim. Bu görüşmeler hayata bakışımı değiştirdi; kendimi ve çevremi kabullenmekte yardımcı oldu. Her şey için teşekkürler.

Nursel Arduç ( Yemek ve temizlik işçisi, 47 )

bottom of page